Zbiórka "Praca z kadrą" 15-17.03.2013

04-03-2013 21:29 przez Adam Pietrzak

files/harcerzestarsi.zhp.pl/topgun.JPG

Droga Elito starszoharcerskiego świata!

W imieniu Akademii "TOP GUN" i Wydziału Starszoharcerskiego Głównej Kwatery ZHP mam przyjemność zaprosić Was już całkowicie oficjalnie na Zbiórkę "Praca z kadrą", która odbędzie się w terminie 15-17.03.2013 w Warszawie (ul. Dewajtis 3)

Jesienna zbiórka utrzymana została w konwencji morskiej. Czas byśmy weszli znacznie wyżej i wspólnie przeżyli prawdziwy ODLOT! Moi Drodzy! Już teraz szykujcie skórzane kurtki, pilotki, czarne rurki ewentualnie sprane dżinsy by na zbiórce stawić się w pełnym ekwipunku Pilota Myśliwca F-14! Instruktorzy Akademii "TOP GUN" wraz z Instruktorami Wydziału przygotowali dla Was niesamowitą przygodę podczas, której wzniesiecie się ponad wszelakie granice!

To będzie niepowtarzalna okazja do tego by w naszym gronie podsumować wiele działań, które do tej pory pozytywnie targają naszą metodyką ale i wyjść do przodu rozpoczynając kolejne ważne dla naszej organizacji projekty.

Na zbiórkę zapraszamy przede wszystkim szefów referatów i ich zespoły, namiestników starszoharcerskich i wszystkie osoby, które zainteresowane są współpracą na dowolnym poziomie naszej organizacji.

Koszt udziału w zbiórce to 30 zł / os. W zamian zapewniamy pełne wyżywienie w sobotę, noclegi i materiały programowe niezbędne do realizacji form warsztatowych. Wpłat należy dokonywać na konto GK: BRE Bank nr 98 1140 1010 0000 5392 2900 1007 do 14 marca 2013 r.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem, zgłaszają się przez swoje chorągwie za pomocą tabeli załączonej do tej wiadomości. Wypełnione tabele należy przesłać do 14 marca na adres kształcenie@zhp.pl.

• W programie naszych obrad możecie spodziewać się następujących treści:

Ø  propozycji zmian w metodyce HS,
Ø  informacji dotyczących Polowej Zbiórki Harcerstwa Starszego PZ-HS.COM i Zlotu Drużynowych Starszoharcerskich,
Ø  kolejnej dawki inspiracji do działania,
Ø  szeroko pojętej integracji, która pozwoli nam razem coraz pewniej podbijać świat!

Rejestracja uczestników rozpoczyna się w piątek 15.03.2013 r. od godz. 18.30.

Prosimy o zabranie:
- mundurów,
- kolorowych pięknych ciuszków (pod flashmoba),
- wcześniej wspomnianych gadżetów pilota (skóra, okulary pilotki),
- śpiworka do spania!

Tabela zgłoszeń do pobrania TUTAJ.
Program zbiórki do pobrania TUTAJ.
Zaproszenie w wersji PDF do pobrania TUTAJ.

Przeżyjcie z nami prawdziwy ODLOT!

Marta „Charlie” Skupniewicz
Szefowa Akademii TOP GUN i Wydziału HS GK ZHP