files/harcerzestarsi.zhp.pl/rozne/Scout it2!.JPG

DLACZEGO TO ROBIMY?

• By SPOTYKAĆ się z ludźmi!
  • By POZNAWAĆ na nowo to, co nas otacza!
  • By stawiać przed sobą coraz to nowe WYZWANIA!
  • By ZMIENIAĆ świat na lepsze!

Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego PZ-HS.COM, która odbywa się w terminie 1-5.05.2013 r. na Cyplu Czerniakowskim w Warszawie będzie wydarzeniem, które nie tylko pozwoli na wzrost motywacji młodych ludzi do odkrywania i zmieniania swoich “małych ojczyzn” na lepsze ale także poprzez realizację aktywnych form programowych opartych na najnowszych technologiach pozwoli uczyć najważniejszych wartości moralnych i szacunku do tradycji.

CO Z PROGRAMEM?

Program naszej imprezy opiera się jak sama nazwa wskazuje na dwóch głównych członach: HS – czyli HARCERZE STARSI i końcówce .COM od angielskiego słowa COMMUNITY oznaczającego SPOŁECZNOŚĆ.

Ten zlot ma być miejscem do budowania właśnie tej Społeczności HS, która poprzez wymianę doświadczeń, naukę i zabawę pozwoli na zbudowanie mocnych więzi i wytworzenie wyjątkowo dużej dawki pozytywnej energii, którą dalej będzie można przenieść na całą Polskę!

W programie imprezy przewidzieliśmy nie tylko odniesienia do Dnia Flagi Państwowej, ale także liczne gry miejskie, zdobywanie odznak PTTK, koncerty zespołów, gry fabularne, warsztaty inspiracji i wiele wiele innych form dzięki, którym młodzi ludzie będą mogli realizować Misję ZHP, która mówi o wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru poprzez stawianie wyzwań.

files/harcerzestarsi.zhp.pl/rozne/Scout it!.jpg

“Scout it!” czyli polub nasz harcerski styl życia!