files/harcerzestarsi.zhp.pl/Harcerstwo Starsze/Sklad Wydzialu/s.gackowski.jpg
phm. Szymon Gackowski
zwany Gackiem

Harcerski Świat

Swoją harcerską przygodę zacząłem późno, bo dopiero w liceum. Kolega-harcerz zaczął wyciągać mnie na rajdy i harcerski świat wciągnął mnie do tego stopnia, że już po roku postanowiliśmy założyć wspólnie drużynę – 21 Leśną Drużynę Starszoharcerską „Czarna Woda” z Lniana. Drużyna ta istnieje już 11 lat i jest moją największą dumą.

Staram się łączyć moje największe pasje - jazdę konną i harcerstwo - i jestem także członkiem Inspektoratu Harcerskich Drużyn Konnych GK ZHP.

Bez munduru…

Jestem doktorantem na Politechnice Gdańskiej, mój podstawowy obszar działań naukowych to szeroko rozumiana teoria sterowania oraz przetwarzanie sygnałów. Pracuję również jako programista-freelancer.

Wolny czas staram się spędzać zawsze aktywnie i dzielę go pomiędzy moje mniejsze lub większe pasje: jazdę konną (w szczególności: jeździectwo naturalne), fotografię, łucznictwo tradycyjne, sztukę bonsai, biegi na orientację. Nie umiem żyć bez kawy, muzyki i książek. Wszystkie te 3 rzeczy pochłaniam w ilościach przemysłowych.

W Wydziale HS

W wydziale jestem instruktorem do spraw komunikacji oraz wizerunku – zajmuję się sprawną koordynacją wszelkiej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w wydziale. Zatem jeśli masz jakiś problem i nie wiesz kogo spytać – napisz do mnie. Postaram się albo sam pomóc, albo skierować do odpowiedniej osoby.

Odpowiadam również za wsparcie instruktorów z dwóch chorągwi: Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej oraz Chorągwi Zachodniopomorskiej.

Zapraszam do kontaktu: szymon.gackowski@zhp.net.pl