Aby dostać się na zlot musisz udowodnić wartość swojego zastępu! Oto zadania, z którymi przyjdzie Wam się zmierzyć:

1. Stworzenie FunPage'a swojego zastępu według wzoru, który znajduje się TUTAJ. Im bardziej się przyłożycie w to aby Wasza karta była jak najbardziej atrakcyjna tym wyżej w tabeli punktów znajdziecie się na zlocie! (Jedyny wymóg formalny to określenie wielkości strony: musi zamknąć się w formacie A4 z możliwością druku A3 - dobra jakość zdjęć)

2. Przygotowanie dwóch harcerskich "MOTYWATORÓW" zaczerpniętych z życia Harcerzy Starszych! Pokażcie co fajnego robią Wasi HSi, czym się motywują, jak zmieniają świat - pamiętajcie o jednym - niech na Waszych MOTYWATORACH nie zabraknie grafiki hsowej róży wiatrów! (Wymóg formalny: wzór karty wg. tradycyjnego szablonu z powszechnie znanego serwisu z możliwością wydruku w wielkości A3!)

3. Przygotowanie propozycji FLASHMOBA, którego zrealizować można według następujących kryteriów:

- liczba osób: ok. 450
- miejsce: plac pod Pałacem Kultury
- budżet: 300 zł
- liczba osób prowadzących przedsięwzięcie: jeden zastęp
- czas na przygotowanie uczestników: 2 x 15 min + ew. materiały do opanowania przed zlotem w postaci filmików, tekstów etc.

Sposób przygotowania wizualnego projektu do oceny merytorycznej: dowolny - liczy się Wasza kreatywność!

ZADANIA PRZEEDZLOTOWE NALEŻY WYSŁAĆ NA ADRES pzhs@zhp.pl DO DNIA 05.04.2013 r.!